Clasamentul rezultatelor obţinute la Concursul Salonulului International de Caricatura
"100% NATURAL", Editia 2006

(locurile 401 - 500)

Suceava, 1 Februarie 2007

1   2   3   4   5   6

Tara Autor
ID Lucrare
Nota
China Guo Zhong 213 4.43
Rusia Andrez Lupin 265 4.43
Rusia Andrez Lupin 266 4.43
România Ianovici Eusebie-Florin 289 4.43
Belgia Bossens Philippe 299 4.43
Turkey Agaoglu Mete 320 4.43
Turkey Zulkuf Aba 322 4.43
Turkey Muammer Kotbas 342 4.43
Brasil Raimundo Waldez DA C. Duarte 403 4.43
Turkey Ergul Aktas 478 4.43
India Sairam Akundi 502 4.43
Brasil Erico Juanqueira Ayres 537 4.43
Poland Pawel Stanczyk 232 4.41
Turkey Muammer Kotbas 340 4.41
Indonesia Rahardi Handining 76 4.40
Belgium Bran Sels 152 4.40
Bulgaria Zidarov Veselin 225 4.40
Iran Mind Yazdi 495 4.34
Vietnam Le Anh Phong 394 4.33
Iran Mohammad Khodadadi 557 4.33
Vietnam Le Anh Phong 392 4.31
Turkey Yusuf Temiz 483 4.31
Iran Marajan Saadatnia 101 4.29
Iran Mina Elhami asl 105 4.29
Iran Mina Elhami asl 106 4.29
Iran Hadi Deldar 119 4.29
Serbia Nikola Otas 184 4.29
Serbia Milena Miloradovic 185 4.29
Macedonia Jordan Pop-Iliev 198 4.29
Serbia Goran Milenkovic 219 4.29
România Danilescu Mihai 263 4.29
Rusia Andrez Lupin 267 4.29
Rusia Kernishev Nikolay 269 4.29
Turkey Agaoglu Mete 319 4.29
Slovakia Simon Mr 369 4.29
Poland Tadeusz Krotos 377 4.29
Serbia Sasha Dimitrijevic 388 4.29
Bulgaria Touko Donev 423 4.29
Iran Hamid Bateni 471 4.29
Brasil Erico Juanqueira Ayres 539 4.29
Iran Mohammad Khodadadi 556 4.29
China Zhang Wei 566 4.29
France Bernard Bouton 451 4.26
China Zhou Tian 220 4.24
Brazilia Sergio Raul Morettini 11 4.23
Serbia Svetlana Krstic Ceca 191 4.23
Croaţia Cedomil Miskovic 440 4.23
Turkey Bakir Muhammet 146 4.19
Croaţia Fedor Kritovac 444 4.19
Italia Battaglia Beppe 521 4.19
Iran Mohammad Habibi Pashakolai 92 4.16
Korea Jeon Jae Hyeok 52 4.14
China Gunangjun Li 97 4.14
Iran Rahim Pajdar Sami 110 4.14
Iran Pooya Sareh 129 4.14
Belgie Kim Van Den Brande 168 4.14
Serbia Milena Miloradovic 186 4.14
Israel Ilya Katz 229 4.14
România Bartiş Silviu 238 4.14
Rusia Chernyshev Zhenya 288 4.14
Cehia Radek Steska 292 4.14
Poland Tadeusz Krotos 374 4.14
Finland Heino Partanen 460 4.14
Myanmar Aung Sann Kyaw 529 4.14
Myanmar Aung Sann Kyaw 530 4.14
Ucraina Krytevych Aleksii 560 4.14
Turkey Vehabi Altunsul 534 4.07
Iran Iavad Jafaryan 111 4.00
Iran Narila Broomand 120 4.00
Belgium Bran Sels 154 4.00
Belgie Kim Van Den Brande 166 4.00
China Feng Gang Wen 171 4.00
Serbia Nikola Otas 183 4.00
Serbia Milena Miloradovic 189 4.00
China Zhou Tian 222 4.00
România Alexandru Lincu 255 4.00
România Cleţiu Radu-Clear 257 4.00
România Danilescu Mihai 262 4.00
Rusia Chernyshev Zhenya 286 4.00
Poland Tadeusz Krotos 375 4.00
Croaţia Borislav Hegedusic 441 4.00
Finland Heino Partanen 461 4.00
Turkey Yusuf Temiz 485 4.00
Indonesia Didie Sw 571 4.00
Indonesia Rene Arthur 592 4.00
Turkey Yusuf Temiz 487 3.97
Holland Frans Ter Horst 507 3.94
China Zou Xiaohui 32 3.93
Iran Shahin Hooshmand 103 3.93
Serbia Babic Sava 302 3.93
Bulgaria Vasil Avramov 528 3.93
Romania Şalar Paula Liliana 533 3.93
Poland Pawel Stanczyk 231 3.90
Holland Frans Ter Horst 508 3.90
Turkey Abidin Kose 325 3.89
Iran Ramin Khalaled 114 3.86
Turkey Bakir Muhammet 144 3.86
Belgium Griet Van Cleerput 148 3.86
Belgium Matthiar Sanne (Musback) 155 3.86
Polska Maciej Trzepalka 179 3.86

1   2   3   4   5   6

 

<< Inapoi >>   << Acasa >>


Copyright© 2002-2006, Grupul Ecologic de Colaborare GEC Bucovina